GAIN krmivo pro psy

Garance kvality:

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN

ZDROJ VLÁKNINY ZLEPŠUJE TRÁVENÍ

Velké granule podporují pomalejší konzumaci

Bez umělých barviv a konzervantů

Doplňkové látky (na kilo):

Vitamíny: vitamin A 12,000 mj; vitamin D3 1,000 mj; vitamin E acetát 75mg

Sloučeniny stopových prvků: železo, monohydrát síranu železnatého 200mg; jód, I, jodičnan vápenatý bezvodný 2,4mg; měď, Cu, pentahydrát síranu měďnatého 60mg; mangan, Mn, síran manganatý 31mg; zinek, Zn, monohydrát síranu zinečnatého 278mg; selen, Se, seleničitan sodný 3,3mg

Směs příchutí: Směs látek určených k aromatizaci sloučeniny 200mg

cena 960,- Kč s DPH  (15 kg)
SmallDogs Adult - pro dospělé malé psy vážící méně než 20 kg

Výzkum prokázal, že velcí a malí psi mají různé nutriční požadavky; firma Gain Feeds proto vyvinula dva specifické programy výživy, zvlášť pro velká a malá psí plemena ("Gain BigDogs" a "Gain SmallDogs"). Gain Feeds je největší irská značka zvířecí výživy, která se specializuje na výživu pro psy, kočky, chrty, koně, přežvýkavce, drůbež a prasata. Mateřská společnost firmy Gain Feed, Glanbia plc, se zaměřuje na výživu jak pro lidi, tak pro zvířata, dodává mnoho jedinečných přísad, jako je mléčný vápník TruCal a vysoce kvalitní lněné semínko obsahující nenasycené mastné kyseliny Omega-3.

SLOŽENÍ: cereálie (min. 20 % rýže), maso a živočišné deriváty (min. 25 % kuřecího masa), oleje a tuky, výtažky rostlinných proteinů, deriváty rostlinného původu (min. 3,0 % cukrovkových řepných řízků, min. 0,3 % čekankových fruktooligosacharidů /FOS/), minerály, ryby a rybí deriváty, semena (lněné semínko), mléko a mléčné deriváty (výtažek mléčných minerálů TruCal)

ANALYTICKÉ SOUČÁSTI: hrubé proteiny 25,0 %, surové oleje a tuky 14,0 %, hrubá vláknina 2,0 %, hrubý popel 6,0 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,9 %, nenasycené mastné kyseliny Omega-3 0,7 %, nenasycené mastné kyseliny Omega-6 2,8 %

PŘÍSADY (na kg): Vitaminy: E672, vitamin A: 20 000 mezinárodních jednotek (m.j.); E671, vitamin D3: 2 000 mezinárodních jednotek (m.j.); vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát): 200 mg.

Stopové prvky (zdroj v závorkách): E1, železo, Fe (síran železnatý, monohydrát): 60 mg; E2, jód, I (jodičnan vápenatý, bezvodý): 2 mg; E4, měď, Cu (síran měďnatý, pentahydrát): 15 mg; E4, měď, Cu (aminokyselinový chelát, hydrát): 5 mg; E5, mangan, Mn (oxid manganatý): 5 mg; E5, mangan, Mn (aminokyselinový chelát, hydrát): 5 mg; E6, zinek, Zn (oxid zinečnatý): 100 mg; E6, zinek, Zn (aminokyselinový zinkový chelát, hydrát): 50 mg; E8, selen, Se (seleničitan sodný): 0,05 mg; 3b8.10, selen, Se (selenizované kvasinky inaktivované): 0,1 mg.

Protispékavé látky: E562, sepiolit: 16 mg

Aromatické látky: směs aromatických přísad: 200 mg.


cena:    280,- Kč s DPH      ( 2kg)

             839,-Kč s DPH        (8kg)

           1412,- Kč s DPH      (15kg)

Gain Crunchy je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen se střední aktivitou.

Gain Crunchy obsahuje velké granule, které podporují pomalejší konzumaci a více času na trávení, které vašemu psovi dodá uspokojující pocit plnosti. Gain Crunchy je navržené tak, aby podporovalo snadné zažívání, upravovalo konzistenci stolice a zredukovalo její nepříjemný zápach.

Značka Gain Feeds patří v Irsku mezi nejprodávanější značky krmiv pro zvířata.

Složení: obiloviny, maso a masové deriváty, deriváty rostlinného původu, olej a tuk, minerály, produkty z procesu zpracování rostlin.

Analytické složky:

hrubý protein                        20%

hrubé oleje a tuky                  9%

hrubá vláknina                       3%

hrubý popel                            8%

 

Doporučené dávkování (střední aktivita):

Váha psa (kg)       4       7     13     20     30     40     50     60

Denní dávka (g) 100g 150g 230g 315g 430g 530g 625g 720g

 

Pokyny k použití: Uvedené množství upravte věku, úrovni aktivity psa a vnějším podmínkám tak, abyste udrželi psa v kondici a jeho tělo bylo zdravé a štíhlé. Psa krmte jednou nebo dvakrát denně, ať už suchým nebo navlhčeným krmivem dle vašich preferencí. Vždy psovi zajistěte čistou vodu k pití. Změny v krmení provádějte postupně během 7 až 10 dní. Uchovávejte na chladném, suchém místě. Po krmení obal opět uzavřete. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Krmení pouze pro psy. Obsahuje živočišné bílkoviny. Nevhodné pro přežvýkavce.

Záruka kvality: Vitaminy a minerály jsou zaručeny přidáním vysoce kvalitní a vyvážené směsi. Datum spotřeby, číslo šarže a výrobní schvalovací číslo jsou vytištěné na balení. 

U výživy Gain SmallDogs Adult se dosahuje mimořádné kvality a chuti na základě kuřecího masa s rýží. Obsahuje jen malé kousky, aby se snadno žvýkala, a má vysoký obsah proteinů a tuku, jak to malí psi potřebují. Nepřidává se do ní žádná pšenice, aby se snížila alergičnost, a obsahuje prebiotika pro lepší trávení. Obsahuje mléčný vápník pro posílení kostí a zubů a zvlášť nenasycené mastné kyseliny Omega-3 a ochranné minerály a vitaminy pro celkové zdraví štěňat a jejich dobrou kondici.

Tato výživa neobsahuje!!!: umělá barviva, umělé aromatické látky ani umělé konzervační prostředky.

Byla vyvinuta tak, aby byla snadno stravitelná a dávala dobře formovanou, tuhou stolici, téměř bez zápachu.


NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ (viz Krmný návod na zadní straně): Krmné dávky přizpůsobte věku, aktivitě a vnějším podmínkám tak, aby zvířata zůstávala štíhlá a zdravá.

SmallDogs Adult - Denní dávka (g)

Váha psa (kg)         2kg   4kg   7kg   10kg   13kg   16kg   19kg
Denní dávka (g)      55g  95g   145g 185g   225g   260g   295g
Věk psa               1-8 let 1-8 let 1-7,5 roků 1-7,5 roků   1-7 rokůPodle výběru krmte jednou nebo dvakrát denně, suchou nebo navlhčenou výživou. Dbejte na to, aby štěňata měla stále k dispozici čistou pitnou vodu. Všechny změny dávkování provádějte postupně, během 7-10 dnů.

Skladujte na chladném, suchém místě. Po krmení obal opět uzavřete. Spotřebujte před doporučeným datem spotřeby, natisknutým na obalu.

Výživa jen pro psy (obsahuje živočišné proteiny, nesmí se jí krmit přežvýkavci).

ZÁRUKA KVALITY: Obsah vitaminů a minerálů je zaručen jejich zakomponováním do vysoce kvalitní, stabilní vitaminové a minerální směsi.

Na obalu je natištěno číslo dávky a registrační číslo výrobního zařízení.