Návleky / sleeves VETOFLEX

CHARAKTERISTIKA:


Materiálové složení: 60% Polyamid, 20% Elastan (LYCRA®), 20% Polyester (PES)
Barva: stříbrná, černá
Velikost: S - M, L - XL

Pružné návleky VETOFLEX® jsou určeny k ochraně pokožky končetin koní zejména v oblasti patky a spěnky. Obzvlášť jsou vhodné pro koně s citlivou pokožkou, trpící na podlomy a jiná kožní onemocnění.

Návleky CLASSIC SILVER představují základní výrobkovou řadu. Díky použitým materiálům jako je opředená LYCRA® a mikrovlákno jsou návleky odolné vůči povětrnostním podmínkám, mikroorganizmům a mají malou navlhavost, díky které výrobek rychle schne. Chladivý pocit hedvábí, antimikrobiální a protizánětlivý účinek dodává návlekům materiál Skinlife, obsahující stříbro. Návleky jsou prodyšné a neobsahují pryž.

Návleky PROTECT SILVER jsou naimpregnovány přírodními silicemi eukalyptu a tea tree oleje, které působí příznivě na pokožku koně, odpuzují klíšťata a hmyz.

  

cena za pár:       479,- Kč bez DPH

 cena za pár:      580,- Kč s DPH       

            


Návleky  sleeves VETOFLEX


Pružné návleky VETOFLEX® jsou určeny k ochraně pokožky končetin koní zejména v oblasti patky a spěnky. Obzvlášť jsou vhodné pro koně s citlivou pokožkou, trpící na podlomy a jiná kožní onemocnění.

ZPŮSOB UŽITÍ:

Pružné návleky VETOFLEX® jsou vhodné jako základ pod různé typy dalších chráničů a kamaší.

                         NÁVOD NA POUŽITÍ:

  • Pro snadnější navlečení použijte přiloženou navlékací pomůcku, která umožňuje lehčí natažení návleku a současně ho chrání před nečistotami a špínou z kopyta.
  • Do navlékací pomůcky vsuňte kopyto a následně přes ni přetáhněte návlek tak, aby písmeno "V" bylo na dolním konci výrobku.
  • Navlékací pomůcku poté vytáhněte ven a návlek upravte do požadované výšky. Spodní okraj zahákněte za patky na kopytě tak, aby byla návlekem krytá celá část nohy pod spěnkou.

NÁVOD NA OŠETŘENÍ:

Výrobek lze prát v pračce na 30° C, nejlépe v mýdlovém roztoku, na šetrný prací program.

  • Během ždímání zvolte nižší otáčky na kratší dobu. Dlouhodobé vystavení vysokému odstřeďování může způsobit nevratné polámání vláken.
  • Neužívejte prostředků s bělícím účinkem a nedoporučujeme použití aviváže, která na vláknech utvoří film - bariéru mezi přímým stykem prádla a pokožkou.
  • Výrobek perte v zapnutém stavu, včetně zajištěných suchých zipů, předcházíte tak možnému poškození úpletu.
  • Nesušte na přímém slunci nebo nad přímým zdrojem tepla.
  • Výrobek je nutno chránit před organickými rozpouštědly, oleji, tuky a mastmi.
  • Výrobek nesmí přijít do styku s ostrými předměty.