Podkolenky / socks VETOFLEX


SILVER CLASSIC

        

 cena:          350,- Kč s DPH


SUMMER SILVER


cena:       410,- Kč s DPH


WINTER SILVERcena:         480,- Kč s DPH
 Podkolenky socks VETOFLEX


Jezdecké podkolenky VETOFLEX® poskytují opravdový uživatelský komfort. Díky kompresivní technologii podporují lymfatický a oběhový systém. Působí preventivně proti otokům a únavě Vašich nohou.

CHARAKTERISTIKA:


Podkolenky CLASSIC SILVER SOCKS představují základní výrobkovou řadu. Vynikají precizním zpracováním. Mají zesílenou řetízkovanou špici a patu, odvětraný nárt, aktivní kompresi kolem kotníku, zesílenou část holeně přiléhající k sedlu a uvolněný horní lem pro větší komfort.

Podkolenky SUMMER SILVER SOCKS představují extra komfortní podkolenky z mercerované bavlny. Vynikají precizním zpracováním. Mají zesílenou řetízkovanou špici a patu, odvětraný nárt, aktivní kompresi kolem kotníku, zesílenou část holeně přiléhající k sedlu a uvolněný horní lem pro větší komfort.

Podkolenky WINTER SILVER SOCKS představují hřejivé podkolenky z přírodního merina. Vynikají precizním zpracováním. Mají zesílenou řetízkovanou špici a patu, odvětraný nárt, aktivní kompresi kolem kotníku, zesílenou část holeně přiléhající k sedlu a uvolněný horní lem pro větší komfort. Podkolenky jsou vyrobeny z materiálů obsahujících stříbro, které působí antimikrobiálně a pomáhá pohlcovat zápach.

 • Materiálové složení: 70% Bavlna, 15% Polyamid, 10% Polypropylen - Ag, 5% Elastan (LYCRA®)
 • Hmotnost: 75 g
 • Barva: černá, stříbrná
 • Velikost:
  S 35 - 38
  M 39 - 42
  L 43 - 46
  XL 47 - 50