Často kladené dotazy

V čem je Intelligent HA jediněčná?

Inteligent HA je jediným výživovým doplňkem na trhu, který nabízí unikátní složení 3 molekulárních forem čisté kyseliny hyaluronové nejvyšší kvality pro rovnoměrné uvolňování a dlouhodobý činek. Tento doplněk stravy je navíc obohacen o liposomální vitamín C, díky čemuž přináší maximální synergický efekt.

V každé kapsli je ukryto 100 mg čisté kyseliny hyaluronové a 30 mg vitamínu C v liposomální formě.

Dbáme na kvalitu, čistotu a jedinečnost, a proto využíváme pouze prvotřídní suroviny a nadstandartní výrobní procesy, které vycházejí z nejnovějších vědeckých poznatků.

Proč užívat nutriční kyselinu hyaluronovou?

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní a lidské tělo je schopno si ji vytvářet. S přibývajícím věkem je však její produkce snižována. Nízká hladina kyseliny hyaluronové se může projevovat různými způsoby, jako například: suchá a dehydratovaná pokožka, zhoršená pružnost pokožky, problémy s klouby nebo delší hojení ran. Proto je doporučováno ji přibližně kolem 25 let začít tělu dodávat skrze vnitřní podání, které je tělu nejpřirozenější.


Po jaké době lze očekávat výsledky?

Výsledky se obvykle projevují během 2-6 týdnů, avšak doba se může u jednotlivých jedinců lišit. Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně po dobu alespoň 3 měsíců. Poté lze na pár měsíců vynechat a kúru opakovat. V případě potřeby je možné užívat trvale.

Je Intelligent HA vhodná pro vegetariány i vegany?

Ano, jedná se o 100% veganský dopněk stravy, neboť všechny suroviny včetně kapsle nejsou živočišného původu. Navíc Intelligent HA neobsahuje lepek, laktózu, přidaná sladidla nebo jiné nežádoucí složky.


Je možné kapsli otevřít a vysypat do vody?

Ano, kapsle s kyselinou hyaluronovou můžete otevřít a její obsah buď smíchat s oblíbeným nápojem nebo posypat na jídlo. Pozor si však dávejte na horké nápoje, zahřátí na 90 °C po dobu 45 minut může vést ke snížení molekulové hmotnosti až o 20 %.


Mohu užívat kyselinu hyaluronovou dlouhodobě?

Kyselinu hyaluronovou lze užívat dlouhodobě, dle potřeb každého jedince. Jedná se o látku, která se přirozeně nachází v lidském těle. S přibývajícím věkem její množství začíná ubývat, proto je doporučeno ji začít tělu dodávat nutriční formou.


Existují nějaké vedlejší účinky při vnitřním podání kyseliny hyaluronové?

Užívání doplňků stravy s kyselinou hyaluronovou je obecně považováno za bezpečné a nebylo zjištěno, že by způsobovalo nějaké vedlejší účinky. Kyselina hyaluronová je přirozená látka produkovaná v těle.


Do jaké míry tělo vstřebává kyselinu hyaluronovou?

Dle vědeckých studií, při vnitřním aplikaci kyseliny hyaluronové je 98% této látky metabolizováno/vstřebáno tělem, a zbylá 2% tělo vyloučí.


Co je liposomální vitamín C?

Jedná se o inovativní formu vitamínu C, která je obalena liposomy - mikroskopické kapsle tvořené fosfolipidy. Díky tomu nabízí až 20x větší účinek ve srovnání s běžnými formami vitamínu C.

Jak užívat kapsle Intelligent HA?

Doporučujeme užívat 1-2 kapsle kdykoliv během dne po dobu alespoň 3 měsíců. Kúru je vhodné po několika měsících zopakovat. V případě potřeby je možné užívat produkt i trvale.


Je Intelligent HA brána jako léčivo?

Ne, produkt Intelligent HA je klasifikován jako doplněk stravy.


Mohou produkt užívat těhotné a kojící ženy?

V období těhotenství nebo kojení nedoporučujeme užívat tento produkt z důvodu chybějících studií.

Kontaktujte nás:

objednavky@all4horse.eu

tel: + 420 608 246 001/020