Co nabízíme:

Produkty nejvyšší kvality


Irské přípravky MERVUE

Mervue Laboratories je divizí privátní firmy Inform Nutrition Irsko (založena 1986), která vyrábí speciální přípravky pro koně & další speciality. Máme více jak 27 leté zkušenosti s výrobou a distribucí vysoce účinných nutričních přípravků pro koně. Výrobní závod se nachází v Corku (Irsko) a při výrobě jsou použity nejnovější technologie pro zajištění nejvyšších mezinárodních standardů u všech vyráběných produktů. Mervue Laboratories nabízí široké spektrum produktů, které jsou vyráběny ve vlastním zařízení v Corku (Irsko) pod EU licenčním číslem ∂IEC100343. Pro dosažení nejvyšší kvality jsou přípravky pro koně vyráběny s maximální důsledností v oblasti dohledatelnosti a bezpečnosti.

Produkty jsou k dispozici v následující formě:

  • Pasty pro orální aplikaci
  • Tekuté minerální a vitamínové přípravky
  • Přípravky rozpustné ve vodě
  • Minerální lizy

Výroba vysoce účinných produktů pro koně je založena na GMP standardech. Všechny naše produkty jsou kontrolovány tak, aby splňovaly všechna pravidla a předpisy Jockey Club, F.E.I., S.J.A.I apod.

Klíčem k úspěchu Mervue Equine je výzkum a vývoj. Mervue Laboratories zaměstnává kvalifikovaný tým chemiků a výživových specialistů, kteří využívají poznatků výzkumu z celého světa, aby vyvinuli vysoce účinné produkty.


Balená senáž HORSE DINNER

Chladivé bandáže a chladivá deka Aerochill

Chladivá deka AEROCHILL

Chladivá deka pro koně, která napomáhá regeneraci a maximálnímu výkonu.

Letos získala chladivá deka ocenění

BETA 2018 Innovation AwardsChladivé bandáže AEROCHILL

jsou
navrženy tak, aby odpovídaly tvaru nohy koně, nabízejí podporu a pomáhají
redukovat typické otoky po tréninku.

Bandáže získaly ocenění BETA 2016 Innovation Awards


Bezprašná borovicová podestýlka

EXTRA LARGE FLAKES


Extra velké bezprašné borovicové hobliny s nejvyšší savostí.Na nastlání boxu 3,5x4m je potřeba 3-4 balení.Poté 1 balení na týden. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Výhody:
1. Sušené při 90 stupních celsia = vysoká míra nasákavosti.
2. Až o 50% menší spotřeba hoblin při srovnání s jinými typy hoblin díky vysokému
objemu hoblin a vysoké nasákavosti.
3. Měkká podestýlka, tlumí nárazy, vysoký komfort pro koně.
4. Bezprašné, bez bakterií.
5. Výhodná cena v poměru kvalita.

Také připravujeme:

Hobliny s EKO repelentem schválené FEI.


Classic Flakes (550L) - podestýlka, střední hobliny

Balené seno TopHay

Dorty pro psy

FLAIR EQUINE NASAL STRIPS

NÁPLASTI NA NOZDRY

FLAIR® Strips vyvinuté veterinárními lékaři jsou samolepicí nosní proužky bez léků, které podporují optimální zdraví koní sportovců ve všech disciplínách a na všech úrovních soutěže. Proužky jemně podporují měkké tkáně přes nosní průchody (nejužší část horních cest dýchacích) a snižují odpor dýchacích cest a zlepšují proudění vzduchu, když váš kůň potřebuje nejvíce kyslíku.


Kompresivní produkty po koně a jezdce


Ve všech výrobcích společnosti VETOFLEX® používáme materiály té nejvyšší kvality, jejichž základem je velmi elastické vlákno LYCRA® jehož charakteristickým znakem je jeho vysoká pružnost. Vlákna jsou schopná se bez porušení protáhnout až na 7násobek své původní délky a po uvolnění působící síly se vrací zpět na svou původní délku. Je to základní vlastnost, která je vláknům LYCRA® dána dlouhodobě.Bezpečnostní třmeny BOOSTOCK
         MIX SHAVINGS (550L)

            podestýlka pro koně a jiná zvířata