Co nabízíme:

Produkty nejvyšší kvality


Irské přípravky MERVUE

Mervue Laboratories je divizí privátní firmy Inform Nutrition Irsko (založena 1986), která vyrábí speciální přípravky pro koně & další speciality. Máme více jak 27 leté zkušenosti s výrobou a distribucí vysoce účinných nutričních přípravků pro koně. Výrobní závod se nachází v Corku (Irsko) a při výrobě jsou použity nejnovější technologie pro zajištění nejvyšších mezinárodních standardů u všech vyráběných produktů. Mervue Laboratories nabízí široké spektrum produktů, které jsou vyráběny ve vlastním zařízení v Corku (Irsko) pod EU licenčním číslem ∂IEC100343. Pro dosažení nejvyšší kvality jsou přípravky pro koně vyráběny s maximální důsledností v oblasti dohledatelnosti a bezpečnosti.

Produkty jsou k dispozici v následující formě:

  • Pasty pro orální aplikaci
  • Tekuté minerální a vitamínové přípravky
  • Přípravky rozpustné ve vodě
  • Minerální lizy

Výroba vysoce účinných produktů pro koně je založena na GMP standardech. Všechny naše produkty jsou kontrolovány tak, aby splňovaly všechna pravidla a předpisy Jockey Club, F.E.I., S.J.A.I apod.

Klíčem k úspěchu Mervue Equine je výzkum a vývoj. Mervue Laboratories zaměstnává kvalifikovaný tým chemiků a výživových specialistů, kteří využívají poznatků výzkumu z celého světa, aby vyvinuli vysoce účinné produkty.


MIX SHAVINGS (600L) - podestýlka pro koně

                        

Bezprašná borovicová podestýlka

EXTRA LARGE FLAKES (675L)


Extra velké bezprašné borovicové hobliny s nejvyšší savostí.Na nastlání boxu 3,5x4m je potřeba 3-4 balení.Poté 1 balení na týden. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Výhody:
1. Sušené při 90 stupních celsia = vysoká míra nasákavosti.
2. Až o 50% menší spotřeba hoblin při srovnání s jinými typy hoblin díky vysokému
objemu hoblin a vysoké nasákavosti.
3. Měkká podestýlka, tlumí nárazy, vysoký komfort pro koně.
4. Bezprašné, bez bakterií.
5. Výhodná cena v poměru kvalita.


Classic Flakes (550L) - podestýlka, střední hobliny

GAIN Equine Nutrition

Irské krmivo