HemoForte

Deklarované jakostní znaky:

Vlhkost 0,1%,Popel 0,5%,Vláknina 1%,Protein 0,1%

Olej 0,1%,Sodík 0%,Cukry 43%

Složení:

glukóza, rozmarýnaDoplňkové látky v 1 kg

Vitamíny:

Vitamín C - kys. askorbová E300 500.000 mg

Vitamín K3 - menadion 5.000 mg


Stopové prvky

Měď (chelát mědi jako hydrát glycinu) - E4 3.000 mg

Přírodní produkty - botanicky definované

Citrus sinensis 20.000 mg


cena 1391,30,- Kč bez DPH

cena 1600,- Kč s DPH
HemoForte (1kg)


Přípravek na omezení krvácivosti podporováním pružnosti vlásečnic v plicích koní.

HemoForte omezuje krvácivost podporováním pružnosti vlásečnic v plicích u sportovních koní v tréninku,při stresu a v průběhu závodů.Bioflavonoidy

Bioflavonoidy, jako je citrus sinensis, jsou vitamínům podobné látky,mezi které patří sloučeniny jako např. hesperidin a rutin. Tyto látky nejsou produkovány v těle zvířat, a proto musí být nutričně dodány.Bioflavonoidy zvyšují pevnost vlásečnic a regulují jejich propustnost.Pomáhají vitamínu C udržovat kolagen - "cement" mezi buňkami - ve zdravé kondici. Bioflavonoidy zvyšují účinek vitamínu C a pomáhají redukovat oxidaci. HemoForte Plus má posilující účine v kombinaci s HemoForte.

Vitamín K3

Tato forma vitamínu K se ukázala být nesmírně prospěšná k celkovému zdraví zvířat. Primární funkce vitamínu K spočívá ve srážlivosti krve.Tedy v situacích, kdy dochází k drobným rupturám, je nutné mít dostatečnou zásobu vitamínu K, aby bylo zastaveno krvácení. Další důvod, kdy je nutné doplňovat vitamín K, je výskyt antagonistů vitamínu K, např. v seně nebo na pastvině.Také plísně mohou do prostředí vylučovat antagonisty vitamínu K.

Vitamín C

působí jako silný antioxidant a tak pomáhá chránit buňky před degradací. Ve spojení s bioflavonoidy udržuje pružnost vlásečnic.

Krmný návod:

Prvních 7 dní 20g v ranní a večerní krmné dávce

(1 odměrka je 10g)

Potom 10g v ranní a večerní krmné dávce.

(1 odměrka je 10g)

* aktuální složení na obalu výrobku