Kyselina Hyaluronová Intelligent HA

Partnerství s Contipro: Odborná spolupráce pro inovativní využití kyseliny hyaluronové

Úzká spolupráce s českou biotechnologickou společností Contipro, předním světovým lídrem ve výzkumu a výrobě kyseliny hyaluronové, nám umožňuje zajistit nejvyšší kvalitu a využívat nejnovější vědecké poznatky při vývoji našich produktů.

Kyselina hyaluronová z pohledu společnosti Contipro

''Kyselina hyaluronová je přirozená organická látka (polysacharid), kterou vyrábíme biotechnologickou cestou. Víme, že se v této látce skrývá budoucnost medicíny. Již nyní se využívá na urychlení hojení ran, proti kloubním obtížím i v léčivech. V budoucnu nahradí celou řadu umělých látek, které se nyní ve farmacii používají. Díky kyselině hyaluronové tvoříme budoucnost.''

V Ma Vie Element jsme přesvědčeni, že vnější krása je odrazem Vašeho vnitřního zdraví a naším osobním závazkem je Vás doprovázet na cestě k ideální rovnováze.

Jsme česká inovativní společnost zabývající se vývojem výživových doplňků na bázi kyseliny hyaluronové se zaměřením na komplexní zdravý životní styl a estetiku.

Naše odhodlání prozkoumávat a využívat potenciálu kyseliny hyaluronové nás přivedlo k vytvoření zcela unikátního doplňku stravy Intelligent HA.

Kyselina Hyaluronová Intelligent HA 

Unikátní kombinace čisté širokospektrální kyseliny hyaluronové obohacené o liposomální vitamín C, která zajišťuje rovnoměrné uvolňování pro optimální výsledky a maximální synergický efekt.
Každá kapsle Intelligent HA obsahuje 100 mg kyseliny hyaluronové a 30 mg vitamínu C ve speciální liposomální formě.
Doplněk stravy Intelligent HA je vytvořen s důrazem na kvalitu, čistotu a jedinečnost. Využíváme prvotřídní suroviny a vysokou kvalitu výrobních procesů, které vycházejí z nejnovějších vědeckých poznatků

Doplněk stravy Inteligent HA je jediným produktem na trhu, který nabízí unikátní složení 3 forem kyseliny hyaluronové nejvyšší kvality a liposomálním vitamínem C.

Inovativní složení:

kyselina hyaluronová nejvyšší kvality v optimálním poměru molekulárních délek pro rovnoměrné uvolňování a delší působení (nízkomolekulární, středněmolekulární, a vysokomolekulární forma kyseliny hyaluronové)

Každá kapsle Intelligent HA obsahuje 100 mg čisté kyseliny hyaluronové s následujícími molekulárními hmotnostmi:

MW* 150.000 - 1.000.000 Da 20 mg
MW* 1.000.000 - 1.600.000 Da 40 mg
MW* 1.600.000 - 2.000.000 Da 40 mg

MW* molekulární hmotnost

Obohacena o liposomální vitamín C:

Kyselina hyaluronová v kombinaci s liposomálním vitamínem C představuje inovativní spojení dvou klíčových složek pro zdraví a krásu. Toto unikátní složení poskytuje až 20x efektivnější vstřebatelnost a biologickou dostupnost, díky čemuž dosahuje maximálního synergického efektu. Tímto způsobem přináší kyselina hyaluronová s liposomálním vitamínem C nejvyšší možný přínos.

Biotechnologická výroba:

Intelligent HA využívá nejčistší formu kyseliny hyaluronové, která se získává z buněčných stěn bakterií druhu Streptococcus zooepidemicus. Tyto bakterie jsou pečlivě zbaveny všech patogenů, čímž se eliminuje jakékoliv riziko pro člověka a přírodu.

Kvalita potvrzená důkazy:

Splňuje nejpřísnější normy a standardy, které jsou v souladu s inovativními výrobními procesy. Díky tomu zajišťuje maximální kvalitu produktu a současně dodržuje nejvyšší etické zásady a maximální ohleduplnost


Doplněk stravy Intelligent HA je ideální volbou pro:

  • Osoby ve věku 25+
  • Sportovce a aktivní lidi
  • Diabetiky a všechny zájemce o kloubní výživu - bez přidaných aditiv
  • Osoby s intolerancí na lepek a laktózu
  • Osoby před či po lékařském zákroku nebo po úrazu
  • Vegany a vegetariány

Doplňování nutriční kyseliny hyaluronové může být prospěšné pro každého, kdo se snaží bojovat proti předčasnému stárnutí a opotřebení těla.

Jak správně užívat Intelligent HA:

Doporučujeme užívat 1-2 kapsle kdykoliv během dne po dobu alespoň 3 měsíců. Kúru je vhodné po několika měsících zopakovat. V případě potřeby je možné užívat produkt i trvale.


Kyselina Hyaluronová Intelligent HA 15 kapslí    cena: 770 Kč

Kyselina Hyaluronová Intelligent HA 30 kapslí   cena: 1 350 Kč

Kyselina Hyaluronová Intelligent HA 90 kapslí   cena: 3 300 Kč


PPL na adresu ČR 99,- Kč s DPH

Objednávky rozesíláme po celé ČR a SR prostřednictvím služeb PPL, Zásilkovna.

Doprava u objednávek nad 3500,- CZK je v rámci ČR zcela ZDARMA.


Kontaktujte nás:

objednavky@all4horse.eu

tel: + 420 608 246 001/020